Stadsgezicht op Amsterdam Van Gogh reproductie, geschilderd in olieverf op doek
Na zijn bezoek aan het Rijksmuseum in oktober 1885 schilderde Van Gogh dit stadsgezicht vanuit het Centraal Station, waar hij op de trein wachtte. Terug naar station Eindhoven.
Gratis verzending
Mogelijk directe levering uit voorraad
Certificaat van echtheid inbegrepen
Ik hoor het graag als ik kan helpen, Erik
Veelgestelde vragen
- Worden de reproducties geschilderd of geprint?
- Al onze Van Gogh reproducties worden op ouderwetse wijze geschilderd met penseel in olieverf op doek. Net zoals Van Gogh het deed. Je zult in het begin de olieverf nog kunnen ruiken!
- Hoe zijn de levertijden?
- Als het schilderij in voorraad is wordt het vaak dezelfde dag al aangetekend verstuurd. Bekijk hier de schilderijen in voorraad.
Schilderijen op bestelling hebben zo'n 6 weken nodig voordat ze klaar zijn en droog om te versturen.
- Worden de schilderijen verstuurd met lijst?
- Nee, we sturen de schilderijen opgerold in een harde plastic koker. Dit biedt optimale bescherming. We kunnen je eventueel een goede lijstenmaker in Amsterdam aanbevelen. Wel hebben we een selectie kleine schilderijen met antieke lijsten.
Deze video kan helpen bij het kiezen van een lijst bij een lijstenmaker in de buurt.
- Kunnen we Van Gogh Studio bezoeken in Amsterdam?
- We hebben geen galerie op het moment. Wel kun je terecht bij Bistrot Neuf op de haarlemmerstraat 9 voor een Van Gogh menu lunch. Tijdens de lunch hangen geschilderde replica’s van Van Gogh Studio om je heen aan de muur.
Klik hier voor meer info, menu, link naar reserveringen etc.
Informatie
Stadsgezicht op Amsterdam vanaf Centraal Station geschilderde replica in olieverf op doek
Van Gogh Studio is gevestigd in Amsterdam, vlakbij het Van Gogh museum waar we de originele werken kunnen bestuderen. Onze schilderijen zijn allemaal geschilderd in olieverf op doek door voornamelijk Nederlandse kunstenaars die de techniek van Van Gogh hebben bestudeerd, inclusief penseelstreken, kleurmenging, sfeer en het ritme van het schilderen.Van Goghs bezoek aan Amsterdam
In oktober 1885 bracht Van Gogh een bezoek aan Amsterdam, waar hij ongeveer drie dagen doorbracht met het verkennen van de werken van Rembrandt, Frans Hals en anderen in het museum aldaar.De inspiratie die hij uit deze werken heeft gehaald, kan ertoe hebben geleid dat hij het “Gezicht op Amsterdam vanaf het Centraal Station” en een ander werk genaamd "De Ruijterkade in Amsterdam" schilderde.
In zijn brief aan zijn broer Theo schreef hij dat hij deze twee paneeltjes in grote haast had geschilderd. Een daarvan is geschilderd terwijl hij in de wachtkamer van het station op de trein wachtte (hij zei dat hij het station te vroeg had bereikt).
De andere is geschilderd terwijl hij op weg was naar het museum. Hij droeg zijn broer op om deze schilderijen te beschouwen als “Nederlandse tegels” waarbij slechts een paar penseelstreken nodig waren.
Nog iets over zijn bezoek
De oom van Van Gogh had een winkel in Amsterdam die hij en zijn vriend in Amsterdam bezochten. Van Gogh kwam de winkel echter niet binnen. Dit moet zijn geweest vanwege zijn gespannen relatie met de familie, onstaan vanwege in Den Haag in de periode 1881 tot 1883.Cornelis Marinus, de oom van Van Gogh, een kunsthandelaar, had twintig inkttekeningen van de stad Den Haag besteld, die Van Gogh eind mei voltooide. Zijn oom accepteerde ze echter niet.
Verder had Van Gogh ruzie met Anton Mauve, zijn neef die hem had opgeleid en begeleid om zijn artistieke vaardigheden te ontwikkelen en zelfs een studio voor hem had gefinancierd.
Het was de relatie van Van Gogh met Sien Hoornik, een zwangere prostituee die niet zo goed lag bij Mauve en zijn gezin.
Koop een geschilderde reproductie van Van Goghs Gezicht op Amsterdam vanaf het Centraal Station
Waarom zou je genoegen nemen met een poster als je elk interieur mooier kunt maken met een betaalbaar olieverfschilderij? Zo kunnen de donkere tonen van het schilderij de kleuren in je inrichting versterken.We zijn er zeker van dat je erg blij zult zijn met deze Van Gogh replica, maar mocht je niet 100% tevreden zijn, dan bieden we een volledige geld-terug-garantie.
Reviews
Bevat (eigenschappen)
- Kunstwerk nageschilderd
- Het gezicht op het Singel met de koepelkerk
- Reproductie kunstenaar
- Van Gogh Studio
- Oorspronkelijke kunstenaar
- Vincent van Gogh
- Techniek
- Volledig met de hand geschilderd
- Materiaal
- Olieverf op doek
- Afmetingen
- 69 x 93 cm, 100 x 135 cm
- OriÃĢntatie
- Liggend
- Totale afmetingen
- Afmetingen + ruim voldoende extra doek rondom het schilderij om het op een spieraam te spannen
- Lijst
- Zonder lijst. Het schilderij wordt opgerold in een koker verzonden.
- Stijl
- Postimpressionisme
- Onderwerp
- Het gezicht op het Singel met de koepelkerk
- Datering origineel kunstwerk
- October 1885
- Staat reproductie
- Nieuw
- Certificaat van echtheid
- Inbegrepen
Review toevoegen