Waterlelies Marmottan reproductie Monet, geschilderd in olieverf op doek
'Monet zei dat je schilderijen de beste van de tentoonstelling waren. Veel andere kunstenaars hebben me erover aangesproken.' - Theo van Gogh aan Vincent, april 1890
Gratis verzending
Mogelijk directe levering uit voorraad
Certificaat van echtheid inbegrepen
Ik hoor het graag als ik kan helpen, Erik
Veelgestelde vragen
- Worden de reproducties geschilderd of geprint?
- Al onze Van Gogh reproducties worden op ouderwetse wijze geschilderd met penseel in olieverf op doek. Net zoals Van Gogh het deed. Je zult in het begin de olieverf nog kunnen ruiken!
- Hoe zijn de levertijden?
- Als het schilderij in voorraad is wordt het vaak dezelfde dag al aangetekend verstuurd. Bekijk hier de schilderijen in voorraad.
Schilderijen op bestelling hebben zo'n 6 weken nodig voordat ze klaar zijn en droog om te versturen.
- Worden de schilderijen verstuurd met lijst?
- Nee, we sturen de schilderijen opgerold in een harde plastic koker. Dit biedt optimale bescherming. We kunnen je eventueel een goede lijstenmaker in Amsterdam aanbevelen. Wel hebben we een selectie kleine schilderijen met antieke lijsten.
Deze video kan helpen bij het kiezen van een lijst bij een lijstenmaker in de buurt.
- Kunnen we Van Gogh Studio bezoeken in Amsterdam?
- We hebben geen galerie op het moment. Wel kun je terecht bij Bistrot Neuf op de haarlemmerstraat 9 voor een Van Gogh menu lunch. Tijdens de lunch hangen geschilderde replica’s van Van Gogh Studio om je heen aan de muur.
Klik hier voor meer info, menu, link naar reserveringen etc.
Informatie
Waterlelies (Marmottan) van Claude Monet replica in olieverf op doek
Van Gogh Studio in Amsterdam biedt geschilderde olieverfreplica’s van Monets lichtvolle late werk. Waterlelies (Marmottan) weerspiegelt Monets levenslange dialoog met natuur, kleur en sfeer — geschilderd in zijn tuin in Giverny met steeds lossere penseelvoering en spirituele diepgang.De natuur opgelost in licht
In deze versie, te zien in het Musée Marmottan Monet in Parijs, verschuift Monet van reflectie naar abstractie. Diep violet en koelgroen zweven over het wateroppervlak, zonder duidelijke horizon. Het tafereel wordt een beleving — niet om te begrijpen, maar om te voelen.Schilderen als meditatie
Deze reproductie vangt de stille overtuiging van Monets laatste fase. De penseelstreken zijn breed, intuïtief en ritmisch — als een echo van de rust in de vijver en het verstrijken van de tijd. Een meesterwerk vol subtiele beweging en vrede.Koop een geschilderde reproductie van Monets Waterlelies (Marmottan versie)
Het origineel hangt in het Musée Marmottan Monet in Parijs. Met onze geschilderde reproductie in olieverf haal je dit introspectieve en poëtische werk in je eigen collectie.Reviews
Bevat (eigenschappen)
- Kunstwerk nageschilderd
- Waterlelies
- Reproductie kunstenaar
- Van Gogh Studio
- Oorspronkelijke kunstenaar
- Claude Monet
- Techniek
- Volledig met de hand geschilderd
- Materiaal
- Olieverf op doek
- Afmetingen
- 75 x 98,5 cm, 100 x 131,5 cm, 129,5 x 170 cm
- OriÃĢntatie
- Liggend
- Totale afmetingen
- Afmetingen + ruim voldoende extra doek rondom het schilderij om het op een spieraam te spannen
- Lijst
- Zonder lijst. Het schilderij wordt opgerold in een koker verzonden.
- Stijl
- Impressionisme
- Onderwerp
- Waterlelies Monet in vijver
- Staat reproductie
- Nieuw
- Certificaat van echtheid
- Inbegrepen
Review toevoegen