Butterflies and Poppies framed Van Gogh replica detail Butterflies and Poppies framed Van Gogh replica Butterflies and Poppies framed Van Gogh replica detail Butterflies and Poppies framed Van Gogh reproduction detail frame Butterflies and Poppies Van Gogh replica rear Butterflies and Poppies Van Gogh replica Productvideo

Vlinders en Klaprozen ingelijste Van Gogh replica, geschilderd in olieverf op doek

"Als je echt van de natuur houdt, vind je overal schoonheid. Toch verlang ik soms zo naar Holland, en vooral naar Helvoirt." - Vincent van Gogh, 30 april 1874

1.050,00
695,00
korting - 34%
Ingelijst schilderij
✔ Gratis verzending: 1- 3 dagen
Gratis verzending Mogelijk directe levering uit voorraad Certificaat van echtheid inbegrepen Ik hoor het graag als ik kan helpen, Erik
Veelgestelde vragen
Worden de reproducties geschilderd of geprint?
Al onze Van Gogh reproducties worden op ouderwetse wijze geschilderd met penseel in olieverf op doek. Net zoals Van Gogh het deed. Je zult in het begin de olieverf nog kunnen ruiken!
Hoe zijn de levertijden?
Als het schilderij in voorraad is wordt het vaak dezelfde dag al aangetekend verstuurd. Bekijk hier de schilderijen in voorraad.

Schilderijen op bestelling hebben zo'n 6 weken nodig voordat ze klaar zijn en droog om te versturen.
Worden de schilderijen verstuurd met lijst?
Nee, we sturen de schilderijen opgerold in een harde plastic koker. Dit biedt optimale bescherming. We kunnen je eventueel een goede lijstenmaker in Amsterdam aanbevelen. Wel hebben we een selectie kleinere schilderijen met antieke lijsten.

Deze video kan helpen bij het kiezen van een lijst bij een lijstenmaker in de buurt.
Kunnen we Van Gogh Studio bezoeken in Amsterdam?
We hebben geen galerie op het moment. Wel kun je terecht bij Bistrot Neuf op de haarlemmerstraat 9 voor een Van Gogh menu lunch. Tijdens de lunch hangen geschilderde replica’s van Van Gogh Studio om je heen aan de muur.

Klik hier voor meer info, menu, link naar reserveringen etc.

Over dit schilderij

Al in 1874, dus 6 jaar voordat Van Gogh begon met schilderen, schreef hij over zijn liefde voor de natuur. En dat zou tijdens zijn schildercarrière niet veranderen. De natuur inspireerde hem niet alleen tot het schilderen van korenvelden, olijfbomen en zonnebloemen. Het zorgde er ook voor dat hij sneller herstelde van zenuwinzinkingen.

Na een hectische periode in Arles met Gauguin verhuisde Van Gogh van Arles naar de inrichting van Saint-Rémy-de-Provence. In eerste instantie mocht hij niet weg daar, maar gelukkig beschikte de inrichting over een grote tuin met irissen, een moerbeiboom en.. klaprozen en vlinders.

Deze prachtig gerestaureerde Italiaanse lijst is ongeveer 100 jaar oud. Het gouden effect helpt om de goddelijkheid in de kleinste details van de natuur te zien zoals Van Gogh ze zag:

‘Het is niet de taal van schilders waar je naar moet luisteren, maar de taal van de natuur’.

Lijst: 49,2 x 40,2 cm
Schilderij: 36,5 x 27,5 cm
 

Gerelateerde schilderijen

Review toevoegen
Butterflies and Poppies framed Van Gogh replica

Schrijf een beoordeling over dit product.

5,0

Reviews

Specificaties

Kunstwerk nageschilderd
Vlinders en Klaprozen
Reproductie kunstenaar
Van Gogh Studio
Oorspronkelijke kunstenaar
Vincent van Gogh
Techniek
Volledig met de hand geschilderd
Materiaal
Olieverf op doek
Afmetingen
Lijst: 49,2 x 40,2 cm Schilderij: 36,5 x 27,5 cm
Oriëntatie
Staand
Totale afmetingen
49,2 x 40,2 cm
Lijst
Rijk vergulde 100 jaar oude Italiaanse lijst met gevlochten ranken en florale reliëfdecoratie
Stijl
Postimpressionisme
Onderwerp
Vlinders tussen rode klaprozen en groen gras
Datering origineel kunstwerk
Mei-juni 1889
Staat reproductie
Nieuw
Certificaat van echtheid
Inbegrepen